קידום אתרים בגוגל

קידום אורגני בגוגל - SEO

בניתם אתר מקצועי ומושקע, השקעתם זמן וכסף אך לא מוצאים אותו ? בניית אתרים באינטרנט לבדה לא תספיק! הגיע הזמן לקחת עוד צעד קדימה ולקדם את האתר בגוגל.

על מנת להצליח באמת יש צורך ליצור חשיפה ותנועת גולשים רלוונטיים באתר, לשם קח יש צורך בקידום האתר לקדמת הבמה במנועי החיפוש השונים, בראש ובראשונה יש צורך בקידום אתרים מקצועי בגוגל מלך מנועי החיפוש.

קידום אתר לא נכון עשוי לגרום לנזק שעשוי להגיע עד מחיקה מן האינדקס של גוגל! זוהי עובדה ידועה ש85% מהמחפשים בגוגל לא ימשיכו לחפש בתוצאות מעבר לדפים הראשונים, לכן קידום אתרים הוא כל כך חשוב במטרה להשתמש בפלטפורמה חשובה זאת ביעילות.

קידום אתרים נכון, בתוספת אופטימיזציה של האתר, שיווק ופרסום בגוגל יביאו אליך קהל יעד ממוקד אשר מתעניין בדיוק בתחום בו אתה מתעסק!

קידום האתר יבטיח לך תעבורת גולשים גבוהה וייתן דחיפה אדירה לעסק שלך. אל תתפתו להצעות מגורמים המפזרים הבטחות כי קידום אתרים הוא עניין למקצוענים בתחום שכן כאמור קידום לא נכון, או חלילה לא חוקי עשוי לגרום לנזק רב. זכור את המשפט הידוע – "אבן שזרק טיפש אחד לנהר – עשרה חכמים לא יוכלו להוציא".

אנו דואגים לעבוד בשקיפות מלאה ללקוח תוך התחייבות לתוצאות, ובשמירה על כללי הפרסום והקידום המקוון. אם ברצונך לפרוץ קדימה, לדחוף את העסק, להכניס לקוחות ולשפר עמדות מול התחרות, היום יותר מאי פעם קידום אתרים הוא דבר חשוב מאין כמוהו.

קידום אורגני בגוגל

 

קידום אתרים בגוגל - למה זה חשוב

כיום לפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כ-70% מבתי האב בישראל מחוברים לאינטרנט, האינטרנט הופך בהדרגה למקור המידע המרכזי בנושאים רבים ומגוונים, חדשות, חברויות, קניות, תיירות ועסקים.

צרכני האינטרנט ברובם הם צעירים עד גיל 29, חילונים, בעלי השכלה ממוצעת ומעלה, ובעלי הכנסה הגבוהה מהממוצע. בכדי להתבלט בזירה גועשת זו, יש הכרח להציבו בצמתים מרכזיות באינטרנט במטרה לנקז אליו כמה שיותר גולשים.

כמו כן, יש צורך לבנות את האתר בצורה שימנע "קפיצת" גולשים פנימה ומייד החוצה, ליצור עניין וכך לשמר את הגולשים באתר.

יתרונות קידום אורגני בגוגל - SEO

- חשיפה גדולה יותר לאתר שלך
- פניות רלוונטיות מלקוחות פוטנציאלים שחיפשו את 
  הביטויים שקשורים לעסק שלך
- הגדלת מעגל הלקוחות
- השקעה וחיזוק העסק שלך בעיני הגולש

קידום אורגני - איך עושים זאת?

קידום האתר במנועי חיפוש מורכב ממספר רב של שלבים:

1. חקר מילות מפתח
2. העלאת תכנים רלוונטיים לאתר ולרשת
3. יצירת היררכיה אינפורמטיבית לאתר
4. בניית קישורים נכנסים לאתר
5. התאמת קוד האתר
6. קידום אורגני של מילות חיפוש נבחרות ורישום במנועי חיפוש.
7. אופטימיזציה: התאמת האתר למנועי חיפוש, בדגש על גוגל.
8. עבודה לשיפור תכני האתר על מנת להתאים אותם למנועי חיפוש והתאמת תגיות META וכותרות עמודים.
9.מעקב וניתוח נתונים סטטיסטיים על בסיס קבוע לביצועי האתר, המעמד במנועי חיפוש וברשת האינטרנט ככלל.
10.קידום ע"י החלפת קישורים באתרים שונים באינטרנט במטרה ליצור פופלריות ו-Traffic נוסף לאתר.
11.העלאת תכנים חדשים רלוונטים הכוללים: טסקט, מאמרים, תמונות, באנרים סרטונים.

בנוסף ניתן לנהל קמפייi פרסום ממומנים ברשת, תוך קניית שטחי פרסום באתרים שונים, הרלוונטיים לתחום האתר המקודם, בתשלום פר תוצאות.צרו קשר לפרטים נוספים

054-6778338
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. טלפון לינקדאין גוגל פלוס פייסבוק