עיצוב אתרים ומיתוג

"...אומן יוצר דברים על מנת לגרום לרגשות ותחושות. עיצוב לוקח את הדברים צעד אחד קדימה ומנסה ליצור תגובות. העיצוב מוגדר מטרה וזה מה שהופך אותו למעניין כל כך". (מייק דייוידסון)

התדמית באינטרנט קובעת היום הכל!
אנחנו מתמחים בעיצוב לאינטרנט: מיתוג, לוגו, דף נחיתה, ניוזלטר, באנר, עיצוב אתר ודף פייסבוק. עיצוב כל הכלים התדמיתיים עבור העסק שלך במטרה אחת - לשווק ולהצליח ברשת.

המטרה משותפת לשנינו – מוצר איכותי, באיכות גבוהה.
תהליך העיצוב של כל פרוייקט מתחיל במחקר ובניית קונספט. כל מותג צריך משענת אסטרטגית קריאטיבית שמתאימה לו. מחקר של ערכי המותג, בדיקה של צרכי הלקוח, הגדרת קהלי היעד, הגדרת חזון ומטרה, פיתוח הקונספט והפיכתו לשפה גרפית - עיצובית.

העיצוב שלנו לאינטרנט שם דגש על חוויית משתמש אטרקטיבית וידידותית המשיגה תוצאות עסקיות.

הקו המנחה אותנו הוא עיצוב מצויין ושירות עם חיוך.

ניוזלטרים בתחום הפקות אירועים

"עיצוב אינו רק איך משהו נראה ומרגיש. עיצוב הוא איך דברים פועלים". (סטיב ג'ובס)

פעמים רבות חושבים על עיצוב אתרים כעל מותרות, חושבים שמדובר על פינוק שרק בעלי אתרים שיש להם את התקציב ואת הזמן להשקיע יכולים להרשות לעצמם ואילו בעלי עסקים קטנים, בינוניים או חדשים, לא יכולים להרשות לעצמם את מותרות שכאלו?

זה ממש לא כך. כל אתר, לא משנה אם הוא חדש או ותיק, לא משנה אם הוא עוסק בעיצוב, אופנה, קוסמטיקה או בייבוא משאיות, נגרות או הדברת מזיקים, כל אתר צריך להיות מעוצב בהתאם לתחום העיסוק ובהתאם לקהל היעד שלו. עיצוב אתרים לא נועד לשם "קישוט" האתר.

עיצוב אתרים הוא חלק מהשפה והוא זה שמסביר לגולשים, מרגע שהם נכנסים לאתר ולא משנה אם במכוון או שהופנו על ידי מנועי החיפוש ורק נותנים לאתר הזדמנות בת כמה שניות.

עיצוב אתרים הוא השפה הדומיננטית ביותר שכן אנשים שמים לב לשפה העיצובית, בין אם במודע ובין אם לא, כבר בשנייה הראשונה לביקורם באתר.

לפני שאתם מעסיקים מעצב גרפי או פונים לחברה העוסקת בשירותי עיצוב אתרים או לחילופין פונים אל מעצב חיצוני, לפני שאתם מעבירים לו בריף (תדריך) המתאר את הציפיות שלכם מהאתר, עליכם להחליט תחילה מה באמת האתר צריך לשדר? אסתטיקה, עיצוב נקי, עיצוב חוויתי, לייפ-סטייל, אמינות, ביטחון, בריאות או הצלחה כלכלית.

כל אתר מציג מוצר, שירות, אידיאוליגיה, פתרונות חדשניים, מסרים חברתיים ועוד.

האתר בא להעביר מסר אחר והמסר הזה צריך לעבור בצורה ברורה וישירה מהרגע שפותחים את עמוד הבית ולאורך כל הגלישה.

עיצוב אתרים בתחום תזונה נכונה ועמותה

עיצוב אתרים היא הדרך להעביר מסר שנייה לפני שהאותיות הופכות למילים ברורות שמנסות להבטיח הבטחות, שמנסות למכור.

המטרה הראשונית היא ליצור בהירות. אם אתם אוהבים את מה שאתם עושים, אם אתם רוצים לקוחות חדשים, ובעיקר אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לעבור שינוי ולהתקדם, אנחנו נשמח להענות לאתגר.

נשמח אם תכנסו ותתרשמו מעבודות נוספות שלנו.

עיצוב לוגו ומיתוג

צרו קשר לפרטים נוספים

054-6778338
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. טלפון לינקדאין גוגל פלוס פייסבוק