תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים - מתי זה מתחיל?

לאחר שבניתם אתר באינטרנט, ודאי השקעתם בו זמן, כסף, עיצובים, תוכן, אפליקציות שונות, ואתם מרוצים מהתוצאה. אם חשבתם שכאן נגמרה העבודה, חשבו שוב, תחזוקת אתרים שברשותכם היא כמו לגדל ילדים, יש להשקיע ולעדכן אותם כל הזמן וללא הפסקה, מרץ, ידע, חידושים ולשפר אותם כל הזמן כדי שיהיו עדכניים מעניינים ואטרקטיביים.

אתם שולחים את האתר שלכם אל העולם וצריכים לאבזר אותו בידע, בעיצוב נכון של התוכן שלכם, ובכלים שיגרמו לו להיות מצליח ייחודי, מעניין ומצוין מבחינת עיצוב תכנים וטכנולוגיה.

אנו מציעים לכם תחזוקת אתר וניהול האתר שלכם במסירות, באופן יום יומי, שבועי או חודשי ובמקצועיות וניסיון.

חשוב שתדעו כי אתר אינטרנט עם תכנים חדשים אשר מעוצב ומוטמע בצורה מקצועית ובאופן נכון מביחנת קוד האתר בהתחשבות בקריטריונים הדינמיים ומשתנים של גוגל, עם עיצובים מתחדשים, הטמעת סרטונים, תמונות איכותיות ואחזקה קפדנית, מקבל קדימות ברורה על ידי גוגל ומנועי חיפוש פופולריים אחרים שמציב אתרים מושקעים ועדכניים כאלה בין תוצאותיו הראשונות.

אם אתם רוצים קדימות במנועי חיפוש עם דגש על גוגל כדאי להתחייב למטרות האתר שלכם ולהשקיע בתחזוקת אתר אינטרנט איכותית ובקידום האתר באינטרנט.

טוב מאוד למצוין
גם בבניית אתרים המושקעים ביותר יש תמיד דפים שניתן לשפר ושצריך לעדכן. אנו נהיה מראה אל מול פניכם כדי לעזור לכם לשפר את האתר, ייתכן שנגיד לכם שהאתר שלכם מצוין, אבל גם חלקים טובים באתר שלכם ממצים את עצמם לאחר זמן מה.

תחזוקת אתרים באינטרנט היא הפתרון. אנו מטפלים בהיבטים הטכניים ובעיצובי התכנים של האתר ומטפחים את האתר אינטרנט שלכם במסירות ובהתאם לדרישות מנועי החיפוש ועל גוגל במיוחד.

האתר שלכם ייהנה מהשקעה עצומה מצדנו הן ברמת העיצוב הכללית והן בעיצוב והטמעה של תוכן חדש ספציפית. אנו נעדכן את העיצובים באתר שלכם על בסיס קבוע לפי תכנית ערוכה מראש.

הגולשים שלכם מצפים לקבל מכם חידושים כל הזמן, הם רוצים לחזור עוד ועוד לאתר ולראות בו תוכן חדש, פעילויות חדשות, מבצעים, מאמרים, דפים חדשים, קישורים, תמונות סרטונים ועיצוב איכותי ומגוון כדי ליצור שינויים חדשניים ומעניינים ולשדר לגולשים וללקוחותיכם אתר מתוחזק, מקצועי ומקודם.

חשיבות תחזוקת האתר

תחזוקת אתרים הוא תחום חשוב עבורכם בעלי האתרים. הגולשים היום הם עם מפונק וצמא חידושים. הם מצפים שירגשו אותם שיחדשו להם ושיציפו את עיניהם בתוכן מעוצב ואיכותי.

מספיק שגולש יכנס פעמיים לאתר שלכם ויראה ששום דבר חדש לא מתחדש בו, או שהאתר מעוצב באופן חובבני, ואבדתם את הגולש הזה לתמיד. גולש אשר רואה שבאתר יש חידושים, תוכן חדש, פעילויות חדשות ישוב ויחזור לאתר.

שרות תחזורת אתרים כולל:

*הזנת תוכן חדש בשותף *אופטימיזציה של תכנים, תגיות מטה, הוספת מילות מפתח מתאימות *הוספת קטגוריות לתפריטים וקישורם לעמודים באופן תקין *הוספה ועריכה של תמונות אטרקטיביות באתרכם בהתאם לתוכן המתחדש *העלאת סרטונים המושכים עין ויוצרים עניין *נעצב ונטמיע עבורכם תוכן ותמונות בדפי האינטרנט שלכם ובאנרים פרסומיים *שמירה על מראה עיצובי של האתר בהתאם לעיצוב האתר ועוד בהתאם לדרישות והצרכים של הלקוח ובהתאם לדרישות הדינמיות של גוגל.

במיוחד אם האתר שלכם הוא אתר אינטרנט מסחרי, עיצוב תוכן מתחדש ואיכותי כזה יגרום לכך שהגולש הנאמן שלכם, שפיתח חיבה ועניין ביחס לאתר שלכם, יחוש נאמנות ומעורבות לאתר וכאשר הוא יזדקק למוצרים הוא יקנה אותם דווקא מכם ויהפוך ללקוח קבוע.

לא רק הלקוחות שלכם אוהבים תוכן חדש ומתעדכן ועיצובים מתחדשים גם מנועי החיפוש של גוגל מציב בראש התוצאות שלו אתרים שמציגים תוכן חדש בעיצובים חדשים. ומקום טוב בגוגל פירושו גם חשיפה גדולה ותנועת גולשים נוספים.

תחזוקת אתרי אינטרנט

 

תחזוקת אתרי אינטרנט

תחזוקת אתר אינטרנט מתחיל לאחר שהאתר עולה לאוויר, אם נרצה שהאתר שלנו יצליח חשוב לבצע תחזוקת אתרים על בסיס קבוע.

שירות תחזוקת אתרי אינטרנט מתאים לכל סוגי האתרים בכל הרמות ומתומחר על בסיס פרויקטים, שעות עבודה, בנק שעות או כריטיינר חודשי, בהתאם לסוג האתר ובהתאם לצרכי הלקוח.

ניהול תכני האתר
בכדי להבטיח לאתר שלכם יתרון על פני המתחרים, חשוב לעלות תכנים חדשים באופן קבוע לאתר.

עדכון תוכן באתר אינטרנט על בסיס קבוע, גורם לגולשים ולמנועי החיפוש לתפוס את האתר כרלוונטי, עדכני ומעניין ביחס לאתרים אחרים באותו תחום וכתוצאה מכך, לקדם את האתר בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים.

יחד עם הלקוח, אנשי כתיבה שיווקית ומעצבים, אנחנו מחדשים את התוכן באתר, מעלים תמונות, סרטונים, מאמרים, עיצוב באנרים ועיצוב באתר במידה וצריך

אופטימיזציה
המבנה של אתר אינטרנט תורם באופן משמעותי לקידום שלו במנועי החיפוש.

שירות אופטימיזציה של האתר והתכנים שבו תופס חלק מרכזי בתחום תחזוקת אתרים בכלל ובקידום אתרים בפרטצרו קשר לפרטים נוספים

054-6778338
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. טלפון לינקדאין גוגל פלוס פייסבוק